Nápověda
Na serveru Domovska.cz si můžete snadno vytvořit vlastní stránku s Vašimi oblíbenými internetovými odkazy. Tuto stránku pak budete mít k dispozici z kteréhokoli místa internetu. V zaměstnání si do ní přidáte nový odkaz, doma ho pak na své stránce najdete, stejně tak v internetové kavárně, na zahraniční dovolené. Kromě odkazů můžete na své stránce využít i jednoduchý systém upomínek.

1. Založení nové stránky

Po otevření stránky Domovska.cz se zobrazí výchozí panely odkazů. Pokud ještě vlastní stránku nemáte, klikněte na příkaz "Založit novou". Otevře se formulář pro založení stránky. Vyplňte formulář a stiskněte "Založit". Volby, které jste použili při založení, můžete později změnit. Pokud založení proběhlo úspěšně, máte svoji stránku připravenou. Nyní ji můžete začít používat.

2. Otevření vlastní stránky

Otevřete stránku Domovska.cz, vyplňte políčko "Stránka" a stiskněte tlačítko pro přihlášení. Použití hesla je dáno volbou při založení stránky a dále je nutné vždy, pokud chcete svoji stránku upravovat. Pokud se nechcete ke své stránce stále přihlašovat, nastavte si ji jako výchozí při otevření prohlížeče. K tomu slouží příkaz "Jako výchozí". Jako výchozí můžete nastavit stránku přihlášenou s heslem i bez hesla.

3. Editace stránky

Příkazem "Nastavení" můžete měnit základní nastavení stránky. Věnujte zejména pozornost volbě používání hesla.

a) Odkazy

Pro vytvoření nového panelu s odkazy slouží příkaz "Přidat panel", pro jejich uspořádání na stránce pak příkaz "Přerovnat". Pro editaci odkazů v jednotlivých panelech stiskněte malou ikonu v pravém rohu titulkového pruhu panelu.

b) Upomínky

Upomínky jsou rozděleny na jednorázové a periodické. U periodických je perioda jeden rok, jsou proto vhodné pro výročí a svátky. Pro editaci upomínek slouží příkazy "Jednorázové" a "Periodické".

4. Zobrazení upomínek

Kromě upomínek připadajících na aktuální den, jsou zobrazeny také upomínky pro následujících 30 dnů a pro minulých 10 dnů. Upomínky aktuálního dne jsou červeně zvýrazněny a jsou vždy zobrazeny všechny. Počet zobrazených upomínek budoucích a minulých je omezen volbou v nastavení stránky. To znamená, že při větším počtu upomínek nemusí být zobrazeny pro celých 30 dnů u budoucích, případně 10 dnů u minulých.

5. Osobní poznámky

Na serveru Domovska.cz si můžete ukládat i svoje osobní poznámky. Jejich délka je omezena na 4000 znaků.  Poznámky jsou přístupné jen po přihlášení s heslem. Vzhledem k tomu, že Vaše heslo může někdo uhádnout, nepoužívejte poznámky pro uchování citlivých údajů!